صفحه اصلي > اخبار سایت   چاپ        ارسال به دوست

فراخوان جشنواره ترویج علم

فراخوان برگزاری اولین جشنواره ترویج علم در پایان نامه های دانشجویی اعلام شد

مدیرگروه پژوهشی ترویج علم مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور از برگزاری جشنواره ترویج علم در پایان نامه‌های دانشجویی با محوریت پایان نامه‌های دانشجویی به زبان ساده خبر داد. وی با بیان اینکه تمامی فارغ‌التحصیلان در یکی از مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در سطح کشور می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند گفت: مهلت ارسال آثار از 10 تیر ماه تا اول مهر ماه امسال است.

دکتر قدیمی محورهای این جشنواره را، محیط زیست، آسیب‌های اجتماعی و روانی، سواد سلامت، سواد رسانه‌ای، بهبود سبک زندگی، تاریخ علم و فنّاوری، کارآفرینی و اشتغال و اقتصاد بدون نفت اعلام کرد.

مدیر گروه ترویج علم، ارتقای فرهنگ انتقال دانش علمی در میان دانشجویان، افزایش ظرفیت‌های جامعه دانشجویی در ارتقای فرهنگ علمی کشور، معرفی پایان نامه‌های دانشجویی به عموم مردم به زبان ساده، تقویت زیرساخت‌های عمومی‌سازی علم میان دانشجویان و عمومی‌سازی فرهنگ پژوهش به زبان ساده در سطوح دانشگاهی را برخی از اهداف این جشنواره عنوان نمود.

 

گفتنی است دانشجویان و علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، ثبت نام و ارسال آثار با شماره 88036144 داخلی 206 تماس حاصل کنند.


١٥:٢٦ - سه شنبه ١٥ تير ١٣٩٥    /    شماره : ٥٥    /    تعداد نمایش : ٨٨٩تمامی حقوق وب سایت متعلق به مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور می باشد
طراحی و برنامه نویسی شرکت آریانیک